Grupas izmitināšana

Lai saņemtu mūsu īpašo piedāvājumu un labāko cenu grupas izmitināšanai, ēdināšanai un citiem saistītiem viesnīcas pakalpojumiem, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu.

Informācija par grupu, kontaktsPakalpojumi un iespējas:

Grupas menu izvēle
Lobby bārs (10:00-23:00) k/d
Restorāns (15:00-23:00) k/d
Konferenču telpas/ atpūtas vietas
Transfei un transports
Stāvvieta autobusiem viesnīcas tuvumā
Vienvietīgs numurs grupas līderim
Pilsētas eksūrsijas iespējas
Maksīmālais grupas lielums: 140 cilvēki

Numuriņu kategorijas:

Izmitināšana studentu grupām.Studentu grupai (sākot ar 10 numuriem) ir jābūt grupas līderim, kas spēj nokārtot visas ar grupu izmitināšanas saistošus jautājumus. Mēs piedāvājam konferenču zāles, dalībnieku tikšanām, komandas darbam vai sapulcēm. Viesnīca piedāvā plašu izvēli grupas ēdināšanai, kuru varam piemērot katras grupas īpašam vēlmēm un prasībām. Maksimālais cilvēku skaits vienā numurā – 3 perosnas. Izmitināšana sportistiem.Viesnīca atrodas tiaki 500m attālumā no Skonto halles un 600m attālumā no Olimpiskā Centra un Arēnas Rīgas. Mēs esam tuvākā 4 zvaigžņu viesnīca šīm spota paskāmu vietām. Mums ir liela pieredze sadarbībā ar dažāda sporta veida komandām un federācijām. Mēs izskatam katrau pieprasījumu atsevišķi, un piedāvājam labākas izmitināšanas iespējas.
Budžetu grupu izmitinšana. Budžeta grupas ir tās grupas, kurām nav noteikti konktēti izmitināšans datumi, bet ir notikts budzēts grupas izmitiāšai. Viesnīca piedāvā labāko variantu, ņemot vērā grupas iespējas un prasības. Šādi, katrai grupai tiek piedāvāti idividuālie nosacījumi un gurpas rezervācijas, anulācijas un apmaksas termiņi. Korporatīvo klientu izmitināšana. Mēs piedāvājam lieliskas iespējas bizensa klientu izmitinšāsani. Viesnīca atrodas pilsētas centrā ar ļoi attīstītu infrastruktūru, un dažādām stāvvietas iespējām viesnīcas tuvumā. Mēs piedāvājam 3 dažādus konferenču telpas, un restorāna pakalpojumus. Mūsu viesnīca ir lieliska vieta semināriem, workshopiem, apmācībai un komandas gara celšanas rīkotiem pasākumiem.