Rezervē savas kāzas dienu City Hotel TEATER

Rezervē savas kāzas dienu City Hotel TEATER

Restorāns Etáge ir lieliska vieta kāzu rīkošanai.

Restorāns piedāvā visdažādākās iespējas pasākumu organizēšanai un pavadīšanai. Mūsu pieredzē ir gan nelielu vakariņu rīkošana, gan krāšņu jubileju, kristību un kāzu svinības, kā arī lieli korporatīvi un oficiāli pasākumi. Mūsu pieredzē ir nelielas svinības un lielu pasākumu organizācija. Restorāna zāles svarīga priekšrocība ir tās daudzfunkcionalitāte - iespēja to savienot ar mazāku restorāna zāli un lielu konferenču zāli, apvienojot tās viena pasākuma vajadzībām, vai izmantot visas trīs atsevišķiem pasākumiem. Patīkams papildinājums ir nelielas terases pieejamība kā restorānā, tā arī konferenču zālē.

Tā iemesla dēļ, ka restorāns atrodas viesnīcā, ir iespējas paildzināt svētku noskaņu, pēc pasākuma paliekot viesnīcas plašajos un komfortablajos numuros.

Restorāns Etáge saviem viesiem piedāvā nelielu, privātu terasi 8. stāvā, ar lielisku skatu pār Rīgas jumtiem, kas ir lieliski piemērota dažādu pasākumu svinēšanai. Terases divas daļas, slēgtā un atvērtā, paver iespēju to izmantot neatkarīgi no laika apstākļiem. Vēsākos brīžos ideāls variants ir terases stiklotā telpa, bet vasarā atvērtā terase pārvēršas par pasakainu vasaras dārzu pilsētas sirdī. Restorāna Etage terase ir lieliska vieta, no kuras baudīt uguņošanu, kas mūs priecē turpat visos nacionālajos svētkos.

Slēgtās terase galda izvietojums: O veids 6-12 personām. Atvērtās terases galda izvietojums: 4 galdi * 4 personām