VIVALDIANNO - "Spoguļu pilsēta" 16. martā

VIVALDIANNO -

Klasiskā mūzika uz vienas skatuves ar laikmetīgo audiovizuālo mākslu, grandiozā trīsdimensiju koncertuzvedumā iepazīstinās ar leģendārā vijoļmeistara Antonio Vivaldi maģijas pasauli. Jaunākais Mihala Dvoraka un  Jaroslova Sveceni projekts no Čehijas  - “Vivaldianno. City of Mirror” Rīgā, koncerthallē “Arēna Rīga” būs vērojams 16.martā.

Baroka laika vijoļmeistara Antonio Vivaldi nemirstīgie meistardarbi atspoguļos mūsdienu civilizācijas spoguli, kuru cauri laikiem vedīs pasaules atzinību guvuši mākslinieki. Grandiozā koncertuzvedumā varēs vērot baroka laika klasiskās mūzikas, mūsdienu rokmūzikas, baleta, brazīliešu dejas, teātra un iespaidīgu multimediju vizuālizāciju simbiozi neaizmirstamā priekšnesumā.  Tas būs sirdi sildošs stāsts, par izcilā mākslinieka dzīvi, cerībām un zaudējumiem.

Koncertuzveduma solistu lomā čehu vijolnieks Jaroslavs Sveceni. Jaroslavs Sveceni noslēdzis līgumu ar “Sony Clasical”, ar saviem koncertuzvedumiem apceļojis pasauli un ieguvis Čehijas Republikas prezidenta zelta medaļu. Viņi uzstāsies kopā ar orķestri, dejas un performanču meistariem, vizualizāciju māksliniekiem, kopīgi radot trīsdimensiju ieskatu Antonio Vivaldi pasaulē.

Lieliska iespēja tiem, kas dodas uz VIVALDIANNO  koncertu - palikt viesnīcā City Hotel Teater, kas ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā no pasākuma vietas.
Par pieejamību un cenām jautājiet pa e-pastu vai zvaniet (+371) 67315140.